HÜDA PAR depremzedeleri yalnız bırakmıyor

HÜDA PAR depremzedeleri yalnız bırakmıyor
03 Mart 2023 10:37

HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı Kaya depremzedeleri yalnız bırakmıyor
Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından yakınları vefat eden, yaralanan ve evleri yıkılan vatandaşlara yönelik destek ziyaretlerine devam eden HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı Metin Kaya, depremzedeleri yalnız bırakmıyor.
Gaziantep kent merkezinin yanı sıra ilçelerindeki ve kırsal mahallelerindeki depremlerde hayatını kaybedenlerin ailelerine taziye, depremde yaralananlara ve evleri yıkılan vatandaşlara geçmiş olsun ziyaretlerinde bulunmaya devam eden HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı Metin Kaya, ziyaretlerini İslahiye’de sürdürdü.
Depremzedelerin yaralarını sarmak, depremde yakınlarını kaybedenlerin ve evleri yıkılan vatandaşları ziyaret etmeye devam eden Kaya, beraberinde Gaziantep İl Başkanı Faruk Göçer ile birlikte depremin büyük yıkıma neden olduğu İslahiye’de taziye ve geçmiş olsun ziyaretlerinde bulundu.
Depremin en çok etkilediği illerden biri olan İslahiye ilçesinde depremzedeleri ziyaret ederek sorun ve taleplerini dinleyen Kaya, ilçede depremlerde vefat edenlerin ailelerine ve yakınlarına taziye ve evleri yıkılan vatandaşlara ise geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.
İlçenin en ücra kırsal mahallelerinde incelemelerde bulunan Kaya, depremzede vatandaşları ziyaret edip, geçmiş olsun dileklerini iletti ve depremzedelerin acılarını paylaştı.
Depremin büyük oranda etkilediği kırsal Boğaziçi, Altınüzüm, Tandır, Kayabaşı, Yeşilyurt ve Kaleobası mahallelerinde incelemelerde bulunan Kaya, depremzedeler ile bir araya gelerek taleplerini yerinde dinledi.
Beraberindeki heyetle birlikte deprem sonucu birçok evin yıkıldığı ve birçok kişinin hayatını kaybettiği kırsal mahallelerdeki depremzedeleri ziyaret ederek geçmiş olsun temennilerinde bulunan Kaya, yıkılan evlerde incelemelerde bulundu.
Deprem sonucu vefat eden vatandaşların ailelerine ve yakınlarına da taziye ziyaretinde bulunan Kaya, ailelerine ve yakınlarına başsağılığı ve sabırlar diledi.

Bir Yorum Bırakın

Köşe Yazarlarımız

Meltem Etoğlangil

Erzincan altın madeni kazası

Babı Şefkat Nur

“KİM Kİ BİN KERE  ‘KULHÜVALLAHÜ EHAD SÛRESİ’Nİ  OKURSA, KENDİ NEFSİNİ ALLAH’TAN SATIN ALMIŞ OLUR.”

Leyla Gevrek

Kendimi Arıyorum

Yusuf Soner Erdem

Farkımız Ne?

Doç. Dr. Ali Fuat Gökçe

TÜRKİYE’Yİ ÇEVRELEYEN ABD ÜSLERİ

Hakan Esen

Bayramınız Bayram Olsun

Tuğba Zehiroğlu

BİTSİN ARTIK

Ziynet Yıldırım

ÖLDÜRMEYECEKSİN

Facebook

Twitter

Anketler

En Çok Beğendiğiniz Haber Sitesi Hangisi?

Anket Sonuçları

Yükleniyor ... Yükleniyor ...