Gaziantep etiketine sahip içerikler sıralanmıştır.
Gündem

Halit Acar: Bağımsızlığımız Ve Demokrasimiz İlelebet Yaşayacaktır

14 Temmuz 2024
“Millî mücadele ruhumuzu canlı tutuğumuz sürece bağımsızlığımız ve demokrasimiz ilelebet yaşayacaktır”DEİK Yönetim Kurulu Üyesi ve Türkiye-Irak İş Konseyi Başkanı Halit Acar, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü vesilesiyle bir..
Gündem

Kileci’den Demokrasi Mesajı

13 Temmuz 2024
Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri (GAİB) Koordinatör Başkanı Ahmet Fikret Kileci, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü vesilesiyle bir mesaj yayınladı. Kileci mesajında bugünün Türkiye'nin demokrasiye olan bağlılığını ve milletin b..
Asayiş

Jandarma Yaya Devriyesi Görevi Başında

13 Temmuz 2024
Gaziantep İl Jandarma Komutanlığınca; Şahinbey İlçesinde vatandaşlarımızın sıklıkla kullandığı Galle Park ve Alleben Göletinde Jandarma Asayiş Timleri tarafından vatandaşlarımızın güvenli bir ortamda vakit geçirmelerine yönelik drone des..
Asayiş

Gaziantep’te Sahte Zeytinyağı Şoku

12 Temmuz 2024
Gaziantep valiliği uyardı. Etiketsiz tenekelere itibar etmeyin.Valiliğimiz koordinasyonunda belediyeler ile birlikte gerçekleştirilen gıda güvenliği denetimlerinde ekiplerimiz tarafından kayıt dışı olarak faaliyet gösteren ve sahte zey..
Gündem

Rektör Prof. Dağlı: Türk Milleti Aydınlık Geleceğimizi Yok Etmek İsteyenlere Geçit Vermemiştir

12 Temmuz 2024
SANKO Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Güner Dağlı, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.Prof. Dr. Güner Dağlı mesajında, “Yüce Türk milleti ülkemizi, demokrasimizi, Cumhuriyetimizi ve aydınlık geleceği..
Sağlık

Medical Point Hastanesi Kadrosunu Genişletmeye Devam Ediyor

12 Temmuz 2024
Medical Point Gaziantep Hastanesi, akademisyenlerden oluşan uzman ekibini genişletmeye devam ederek, kadrosuna Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Çağdaş Demiroğlu’nu dahil etti. Dr. Öğr. Üyesi Çağdaş Demiroğlu Kadın Hastalık..
Ekonomi

GTO’da Özbekistan İle İş Ve Yatırım Fırsatları Konuşuldu

11 Temmuz 2024
Bir dizi ziyaret için beraberindeki ticari heyet ile Türkiye’ye gelen Özbekistan Cumhuriyeti Navoi Valisi Normat Tursunov, Gaziantep programı kapsamında Gaziantep Ticaret Odası (GTO) üyeleriyle bir araya geldi.Özbekistan heyetinin ziyar..
Ekonomi

Çimko, Güneş Enerjisi Üretiminde Sektör Lideri

10 Temmuz 2024
Çimko, 49 MW kapasiteli kurulu güneş enerjisi santralleriyle; halka açık çimento şirketleri arasında en yüksek güneş enerjisi üretme kapasitesine sahip şirket olarak sektörün lider yenilenebilir enerji üreticileri arasında yerini alıyor. ..
Gündem

Beyhan Külekçi Hayatını Kaybetti

10 Temmuz 2024
Önceki dönem Gaziantep Şahinbey ve Büyükşehir Belediyesi CHP Meclis Üyesi Beyhan Külekçi vefat etti.Beyhan Külekçi'nin cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Bahattin Nakıpoğlu Camisi'nde kılınacak namazın ardından defnedilecektir.   ..
Ekonomi

GAİB’den Yeşil Dönüşüm Ve Sürdürülebilirlik Semineri

9 Temmuz 2024
Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri (GAİB) üyelerine yönelik Avrupa Yeşil Mutabakatı konusunda bir faaliyete daha imza attı. Daha öncesinde Uygulamalı Karbon Ayak İzi Hesaplama Eğitimi dahil pek çok eğitim ve seminer düzenleyen ve web si..
Ekonomi

Altunkaya, iş dünyasını yeşil dönüşüme hazırlayacak

9 Temmuz 2024
Global bir eğitim markası olan TÜV Austria Türk Akademi ve Gaziantep’te bölgenin en güçlü şirketlerinden Altunkaya Şirketler Grubu “Eğitim İş Ortaklığı“ sözleşmesi imzaladı.Altunkaya Şirketler Grubu’nda imzalanan sözleşmeye Altunkaya Ş..
Ekonomi

SANKO Gönlü Zengin İş İnsanı Listesinde 6.Sırada

8 Temmuz 2024
İş dünyasının saygın yayın organlarından Capital dergisinin geleneksel “Gönlü Zengin 50 İş İnsanı” listesi açıklandı.Capital Dergisinde Özlem Aydın Ayvacı’nın 2023 yılı verileri ile hazırladığı “Gönlü Zengin 50 İş İnsanı” araştır..
Kültür Sanat

SANKO’nun Sanata Sunduğu Katkı Çok Önemli

8 Temmuz 2024
-“SOYUT FİGÜRATİF VE SOYUTLAMA” TEMALI RESİM SERGİSİ-PROF. DR. MUSTAFA CEVAT ATALAY: “SANKO’NUN SANATA SUNDUĞU KATKI ÇOK KIYMETLİ”Gaziantep Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Cevat Atalay, tuval üzer..
Kültür Sanat

Atalay, SANKO Sanat Galerisi’nde Sergi Açacak

8 Temmuz 2024
Gaziantep Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Cevat Atalay, tuval üzerine akrilik teknikle yaptığı eserlerinden oluşan “Soyutlama ve Soyut Figüratif” temalı resim sergisini, 5 Temmuz 2024’te SANKO Sanat Galerisi’n..
Yerel Yönetimler

Şahinbey’den LGS’de Dereceye Giren Öğrencilere Ödül

6 Temmuz 2024
Geçtiğimiz yıl Şahinbey’de LGS sınavında %1’lik dilime giren öğrencilere 700.000 ₺’ye yakın destek sağlayan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, bu yıl da destek miktarını 15 kat artırarak Şahinbey’deki okulları tercih eden %5’lik d..
Gündem

TMMOB İKK’dan “İtidalli olalım” çağrısı

5 Temmuz 2024
"Çatışma ortamına izin vermeyelim" Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) Gaziantep İl Koordinasyon Kurulu, Suriyeli göçmenlere yönelik tepkilerin çatışma ortamına ve nefret söylemlerine dönüşmemesi için uyarılarda bulundu. ..
Ekonomi

Hububat ihracatı ilk 6 ayda 5,9 milyar dolar oldu

5 Temmuz 2024
Bisküvi, buğday unu, bitkisel yağlar, şekerli ve kakaolu ürünler ile makarna başta olmak üzere temel gıda ürünlerini kapsayan hububat, bakliyat, yağlı tohumlar ve mamulleri sektörünün yılın 6 ayı sonunda toplam ihracatı yüzde 6,9 artışla 5,..
Yerel Yönetimler

Tahmazoğlu, “Gençlerimiz En Az Bir Branşta Spor Yapmalı”

5 Temmuz 2024
"Gençlerimiz En Az Branşta Spor Yapmalı" Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, yaz spor okullarında spor yapan gençlerle bir araya gelerek, sohbet etti.Şahinbey Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü okulların tatile ..

Köşe Yazarları

Meltem Etoğlangil

Erzincan altın madeni kazası

Babı Şefkat Nur

BAYRAMLARDA O SEVİNÇ VE SÜRÜR NİMETLERİNİ ŞÜKRE ÇEVİRMEK…

Leyla Gevrek

Kendimi Arıyorum

Yusuf Soner Erdem

Farkımız Ne?

Doç. Dr. Ali Fuat Gökçe

TÜRKİYE’Yİ ÇEVRELEYEN ABD ÜSLERİ

Hakan Esen

ENFLASYON UÇUYOR MU DÜŞÜYOR MU?

Tuğba Zehiroğlu

BİTSİN ARTIK

Ziynet Yıldırım

ÖLDÜRMEYECEKSİN

Facebook

Twitter

Anketler

Sitemizi yararlı buluyor musunuz?

Anket Sonuçları

Yükleniyor ... Yükleniyor ...