Sütlü Çay Anuga’da görücüye çıktı

10 Ekim 2023 12:12 Ekonomi

Soğuk ve sıcak içecek sektörünün önde gelen şirketleri arasında yer alan Akanlar Çikolata yeni ürünü sütlü çayı ilk kez Anuga’da görücüye çıkardı. Dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçilerin ilgi gösterdiği sütlü çay lezzetiyle dikkat çekiyor.

Almanya’nın Köln kentinde gerçekleştirilmekte olan Anuga Yiyecek ve İçecek Fuarı’nın en gözde stantlarından birisini oluşturan Akanlar Çikolata standı yenilikçi ürünleri ilk kez Anuga’da tanıttı. Yeni ürünleri arasında en fazla ilgiyi sütlü çay çekerken çikolata yanında soğuk ve sıcak içecekleri de büyük ilgi görüyor. Arge ve İnovasyonun sektörleri için büyük önem taşıdığını ifade eden Akanlar Cikolata Başkan Vekili Ramazan Akan yaptığı değerlendirmede “Merkezi Gaziantep’te bulunan firmamızın ürünleri dünyanın birçok ülke pazarında yer bulmaktadır. Sıcak ve soğuk içeceklerin yanı sıra çikolata ve gofret markalarımızla global pazarlarda yer alıyoruz. Bu yıl ilk kez yeni ürünlerimizden birisi olan sütlü çayı Anuga’da tanıtıyoruz. Büyük beğeni toplayan bu ürünümüzün yurt içi ve yurt dışı pazarlarda da beğeni kazanacağına inanıyoruz. Standımıza büyük ilgi var. Fuarın başarılı geçmesini temenni ediyoruz” dedi.

Akanlar Çikolatanın “Kaliteli gıda herkesin hakkı” sloganıyla üretim yaptıklarını ifade eden Ramazan Akan firma çalışmaları hakkında bilgiler vererek “1978 yılında gıda toptancılığı ile başlayan yurt içi ticari faaliyetlerimiz 1992 yılında dış ticarete açılmıştır. Akanlar Çikolata İçecek Gıda San. ve Nak. Tic. Ltd. Şti olarak üretimini yapmakta olduğumuz Çikolata, Kahve, Ammar Bitter Kahveli Ürünler, Bulyon ve Meyve Aromalı Toz İçecek ürünlerimizi toplam 35 ülkeye yaptığımız ihracat faaliyetleri ile her geçen yıl daha da büyümekteyiz. Her gün büyüyen dış pazara ayak uydurarak, her yıl düzenli periyodlarda yurt dışı fuarlarına katılmaktayız. Hedefimiz; tecrübeli, teknik ve deneyimli çalışanlarımızın gücüyle, kaliteden ödün vermeden, kaliteli hammaddelerden ve tamamen hijyenik koşullarda, en ileri teknolojileri kullanarak üretime devam etmekteyiz. Kapasitemizi güçlendirerek, tüketiciyi memnun etmeyi ve ülkemizde olduğu gibi dış ülkelerde de bu güveni sağlamayı bir ilke ediniyoruz. Modern işletmeciliği, sürekli gelişmeyi, yeniliği ilke edinen, müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışla, büyük hedeflere hızla ulaşmak için, kaliteyi yaşantımızın bir parçası olarak kabul ediyoruz. Bütün ürün ve hizmetlerimizde temel şart, toplam kalite yönetimi ilkeleri doğrultusunda, kalitede maksimum düzeyi yakalamaktır. Pazardaki rekabet gücümüzü seri ve yüksek kalitede üretim yapmakla elde edebileceğimiz inancındayız. Başarı tüm çalışanlarımızın olacaktır” dedi.

Bu Haberi Yorumlayın..

Köşe Yazarlarımız

Meltem Etoğlangil

Erzincan altın madeni kazası

Babı Şefkat Nur

Aşk ile LÂİLÂHE İLLALLAH diyen CENNETE Girer!..

Leyla Gevrek

Kendimi Arıyorum

Yusuf Soner Erdem

Farkımız Ne?

Doç. Dr. Ali Fuat Gökçe

TÜRKİYE’Yİ ÇEVRELEYEN ABD ÜSLERİ

Hakan Esen

Varsayalım ki “Yanlış giden bir şeyler yok”…

Tuğba Zehiroğlu

BİTSİN ARTIK

Ziynet Yıldırım

ÖLDÜRMEYECEKSİN

Facebook

Twitter

Anketler

Sitemizi yararlı buluyor musunuz?

Anket Sonuçları

Yükleniyor ... Yükleniyor ...