İşadamının feci ölümü Gaziantep’i üzdü

İşadamının feci ölümü Gaziantep’i üzdü
25 Temmuz 2021 11:57 Kaynak : HABER MERKEZİ

İşadamının feci ölümü Gaziantep’i üzdü

Gaziantepli işadamı, tatil için gittiği Mersin’de geçirdiği kaza sonucu feci şekilde can verdi. Tekne gezisine giden iş adamı Mehmet Nuri Bıçaklar, dengesini kaybederek düştü. O sırada teknenin pervanesine çarpan işadamı feci şekilde hayatını kaybetti.

Gaziantepli iş adamı kardeşiyle birlikte tekneyle gezintiye çıkan, dengesini kaybederek düştüğü denizde teknenin pervanesine çarparak hayatını kaybetti.

Baron galeri ve baron plaza sahibi Mersin’in Silifke ilçesinde kardeşiyle birlikte tekneyle gezintiye çıkan şahıs, dengesini kaybederek düştüğü denizde teknenin pervanesine çarparak hayatını kaybetti.

Edinilen bilgiye göre, tatil için Silifke ilçesinin Tisan koyunda bulanan Mehmet Nuri Bıçaklar, kardeşi Taner Bıçaklar ile birlikte kendisine ait tekne ile denize açıldı. Bir süre sonra teknenin arka tarafından dengesini kaybederek denize düşen Mehmet Nuri Bıçaklar, çalışır durumdaki pervanenin çarpması sonucu ağır yaralandı. Aynı teknedeki Taner Bıçklar da kardeşini kurtarmak için denize atlarken, iki kardeş, o sırada oradan geçen başka bir teknedeki vatandaşlarca denizden çıkarıldı.

Ambulansla Silifke Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Mehmet Nuri Bıçaklar, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Şahısların, Gaziantep’ten tatil için Mersin’e geldikleri öğrenilirken, soruşturmanın sürdüğü bildirildi. İş adamının şok ölümü Gaziantep’te büyük üzüntüye sebep oldu. Yakınları işadamının hayatını kaybetmesine inanamazken, büyük üzüntü yaşadı.Baron Plaza Otomotiv sahibi Mehmet Bıçaklar’ın  Nuri Bıçaklar’a 27 haber olarak Allah’tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı diliyoruz.

 

Bir Yorum Bırakın

Köşe Yazarlarımız

Meltem Etoğlangil

Erzincan altın madeni kazası

Babı Şefkat Nur

Aşk ile LÂİLÂHE İLLALLAH diyen CENNETE Girer!..

Leyla Gevrek

Kendimi Arıyorum

Yusuf Soner Erdem

Farkımız Ne?

Doç. Dr. Ali Fuat Gökçe

TÜRKİYE’Yİ ÇEVRELEYEN ABD ÜSLERİ

Hakan Esen

Varsayalım ki “Yanlış giden bir şeyler yok”…

Tuğba Zehiroğlu

BİTSİN ARTIK

Ziynet Yıldırım

ÖLDÜRMEYECEKSİN

Facebook

Twitter

Anketler

En Çok Beğendiğiniz Haber Sitesi Hangisi?

Anket Sonuçları

Yükleniyor ... Yükleniyor ...