gurur etiketine sahip içerikler sıralanmıştır.
Eğitim

GAÜN Diş Hekimliği Fakültesi Öğrencilerinin Beyaz Önlük Gururu

3 Haziran 2024
Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Diş Hekimliği Fakültesi tarafından dönem 3 öğrencileri için GAÜN Mâvera Kongre ve Sanat Merkezinde “Beyaz Önlük Giyme Töreni” düzenlendi. Törende, 100 diş hekimliği fakültesi öğrencisi beyaz önlüklerini giyme ..
Eğitim

SANKO Okulları’nın Büyük Gururu

24 Mayıs 2024
SANKO Okulları öğrencileri, Uluslararası Regeneron ISEF 2024 Bilim ve Mühendislik Yarışması'nda Türkiye’yi temsil etti.Türkiye, dünyanın en büyük bilim ve mühendislik yarışması olan “Regeneron ISEF 2024”e TÜBİTAK tarafından 14 takımdan ..
Eğitim

SANKO Okulları’nın Milli Takım Gururu

13 Şubat 2024
SANKO Okulları’nın 5 öğrencisi Türkiye Yüzme Federasyonu tarafından Bulgaristan da düzenlenecek yüzme yarışlarına katılacak milli takıma davet edildi.Türkiye Yüzme Federasyonu, 2023-2024 yüzme sezonu içinde yer alan ve 20-21 Nisan 202..
Eğitim

Kalyoncu Üniversitesi 1.578 Öğrencisini Mezun Etmenin Gururunu Yaşadı

13 Temmuz 2023
Hasan Kalyoncu Üniversitesi 2023 Mezuniyet Töreni, üniversitenin 3 bin kişilik Gösteri ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirildi. Törene Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’ın yanı sıra Gaziantep Valisi Kemal Çeber ve Gaziantep Büyükşehir Be..
Eğitim

TEKNOFEST Turizm Teknolojileri’ Kategorisinde Birincilik HKÜ’lü Öğrencilerin

5 Eylül 2022
Dünyanın en büyük havacılık, uzay ve teknoloji festivali TEKNOFEST’in akademik paydaşı olan Hasan Kalyoncu Üniversitesi’nin (HKÜ) SİMURG Takımı, “Zeugma’nın Gözü” adlı artırılmış gerçeklik tabanlı projesiyle, bu yıl Samsun’da yapılan TEKNOF..
Teknoloji

SANKO Okulları’ndan TEKNOFEST’te Gururlandıran Birincilik

5 Eylül 2022
SANKO Okulları Fen Bilimleri Öğretmeni Fatih Mehmet Günaydın’ın geliştirdiği “Pektin Bazlı Hidrojeller ile Tekstil Atık Sularının Arıtımı” projesiyle dünyanın en büyük Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST’te Türkiye birinciliği ..
Eğitim

Dereli: Gençlerimizle gurur duyuyoruz

2 Nisan 2021
Dereli: Gençlerimizle gurur duyuyoruz İstiklal Marşı bilincini kalbinde yaşayan ve yaşatan öğrencileri, Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ) Rektörü Prof. Dr. Türkay Dereli unutmadı...

Köşe Yazarları

Meltem Etoğlangil

Erzincan altın madeni kazası

Babı Şefkat Nur

BAYRAMLARDA O SEVİNÇ VE SÜRÜR NİMETLERİNİ ŞÜKRE ÇEVİRMEK…

Leyla Gevrek

Kendimi Arıyorum

Yusuf Soner Erdem

Farkımız Ne?

Doç. Dr. Ali Fuat Gökçe

TÜRKİYE’Yİ ÇEVRELEYEN ABD ÜSLERİ

Hakan Esen

ENFLASYON UÇUYOR MU DÜŞÜYOR MU?

Tuğba Zehiroğlu

BİTSİN ARTIK

Ziynet Yıldırım

ÖLDÜRMEYECEKSİN

Facebook

Twitter

Anketler

Sitemizi yararlı buluyor musunuz?

Anket Sonuçları

Yükleniyor ... Yükleniyor ...