Eğitim etiketine sahip içerikler sıralanmıştır.
Sağlık

Gaziantep İl Sağlık Müdürlüğü’nde İlk Yardım Eğitim Merkezi Açıldı

7 Haziran 2024
Gaziantep İl Sağlık Müdürlüğü yeni hizmet binasında, Acil Sağlık Hizmetleri Başkanlığı’na bağlı ''İlk Yardım Eğitim Merkezi'' İl Sağlık Müdürü Dr.Beytullah ŞAHİN’ in de katılımıyla açıldı. Acil Sağlık Hizmetleri Başkanı Uzm.Dr.Gizem COŞK..
Eğitim

Oğuzeli MYO Öğrencilerine Atış Eğitimi Verildi

6 Haziran 2024
Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Oğuzeli Meslek Yüksekokulu Özel Güvenlik ve Koruma Bölümü öğrencilerine Öğretim Görevlisi Zeki Sunar koordinatörlüğünde, GAÜN Oğuzeli Meslek Yüksekokulu ve Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğü Özel Güvenlik Şube Müdü..
Eğitim

GAÜN Diş Hekimliği Fakültesi Öğrencilerinin Beyaz Önlük Gururu

3 Haziran 2024
Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Diş Hekimliği Fakültesi tarafından dönem 3 öğrencileri için GAÜN Mâvera Kongre ve Sanat Merkezinde “Beyaz Önlük Giyme Töreni” düzenlendi. Törende, 100 diş hekimliği fakültesi öğrencisi beyaz önlüklerini giyme ..
Eğitim

SANKO Okulları Öğrencilerine Bir Ödül Daha

29 Mayıs 2024
SANKO Okulları öğrencileri, Bilişim Garajı tarafından TED Ankara Üniversitesi’nde düzenlenen HACKIDHON 2024’te Eleştirel Düşünme ödülünü kazandı.“Sağlıklı ve Kaliteli Yaşam” temasıyla gerçekleştirilen HACKIDHON 2024’te SANKO Okulları öğ..
Eğitim

SANKO Okulları’nın Büyük Gururu

24 Mayıs 2024
SANKO Okulları öğrencileri, Uluslararası Regeneron ISEF 2024 Bilim ve Mühendislik Yarışması'nda Türkiye’yi temsil etti.Türkiye, dünyanın en büyük bilim ve mühendislik yarışması olan “Regeneron ISEF 2024”e TÜBİTAK tarafından 14 takımdan ..
Ekonomi

“Yeşil Yetenekler Eğiticiler’in Eğitimi” İlk Etabı Sona Erdi

16 Mayıs 2024
Güneydoğu Anadolu Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği (GATHİB) tarafından akademisyenlere yönelik olarak düzenlenen Yeşil Yetenekler – Eğiticilerin Eğitimi programının ilk etabı dört haftanın ardından tamamlandı. GAİB hizmet bi..
Eğitim

Oba Türkan-İhsan Özgüçlü Anadolu Lisesi İlk Mezunlarını Verdi

14 Mayıs 2024
Kurulduğu günden bu yana Gaziantep’in en gözde liseleri arasında yer alan Oba Türkan-İhsan Özgüçlü Anadolu Lisesi’nde düzenlenen kep töreniyle birlikte okul ilk mezunlarını verdi.2023-2024 eğitim öğretim yılının sonlarına gelinmesi..
Asayiş

Araban’da Traktör Sürücülerine Jandarmadan Güvenli Tarım Eğitimi

26 Nisan 2024
Gaziantep İl Jandarma Komutanlığı Trafik Jandarması tarafından, Güvenli Tarım kapsamında, Araban ilçesinde (60) traktör sürücüsüne "Robs demiri kullanımının önemi ve traktörlerde kullanılacak aydınlatmalar ile genel trafik güvenliği" hakkın..
Eğitim

GAÜN Ve GAİB İş Birliği İle Düzenlenen Yeşil Yetenekler

24 Nisan 2024
Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Mühendislik Fakültesi ile Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri (GAİB), Gaziantep sanayi sektörünün çevreyle uyumlu ve sürdürülebilir bir geleceğe yönelik gereksinimlerini karşılamak amacıyla bir araya geldi. ..
Ekonomi

İşyerlerinde İşçi Sağlığı Ve İş Güvenligi Konusu GSOMEM’de Konuşuldu

27 Mart 2024
Gaziantep Sanayi Odası (GSO) ve Makina Mühendisleri Odası (MMO) Gaziantep Şubesi iş birliğinde, “İşyerlerinde İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Nasıl Yönetilmeli” konulu toplantı gerçekleştirildi. Gaziantep Sanayi Odası Mesleki Eğitim Merkezi’n..
Eğitim

26 Mart 2024
Şimşek: Eğitim önceliğimiz olmaya devam edecekÖzel Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından hazırlanan Erasmus Projesi, Türkiye Ulusal Ajansı tarafından kabul edilen 10 proje arasına girme başarısını..
Eğitim

GİBTÜ’de “İş Kulübü Eğitimi” düzenlendi

21 Mart 2024
Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi’nde “İş Kulübü Eğitimi” düzenlendi. İlk eğitim Mühendislik Ve Doğa Bilimleri Fakültesi öğrencilerine verildi. Eğitimde, sektörel uzmanlar ve kariyer danışmanları tarafından çeşitli konular ele..
Eğitim

Rektör Demir:”Biz Büyümeyi Öğrenci Sayısıyla Kıyaslamıyoruz”

23 Ocak 2024
Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şehmus Demir, gazetecilerle bir araya gelerek üniversite hakkında bilgiler verdi. Prof. Dr. Şehmus Demir, 100 öğretim üyesi ve 195 personelle 4 bin 700 öğrenciye eğitim verd..
Yerel Yönetimler

Şehitkamil Trafik Eğitim Parkı’ında Eğitimler Sürüyor

14 Ocak 2024
Şehitkamil’de ikamet eden 54 bin 361 öğrenciye, teorik ve uygulamalı trafik kuralları eğitimi verdiklerini belirten Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Şehitkamil Trafik E..
Eğitim

HKÜ Dünya Sivil Havacılık Günü’nü Coşkuyla Kutladı

8 Aralık 2023
İstanbul Hava Limanı (İGA) ve Türk Hava Yolları (THY) başta olmak üzere, havacılık sektörünün önemli kuruluşları ile protokollere imza atan Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ), 7 Aralık Dünya Sivil Havacılık Günü’nü havacılık sektörünün temsi..
Eğitim

Psikoloji Gündemi’nde Zorbalık Konusu Masaya Yatırıldı

6 Aralık 2023
Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ) İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Psikoloji Bölümü tarafından bu yıl ‘zorbalık’ teması ile 21.’si düzenlenen “Psikoloji Gündemi”, HKÜ öğrencilerinin yanı sıra Gaziantep ve çevre illerden psikol..
Eğitim

Rektör Özaydın Dikkat Çeken Projelerini Açıkladı

24 Kasım 2023
Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Rektörü Prof. Dr. Arif Özaydın, ulusal ve yerel medya temsilcileriyle GAÜN Rektörlük Senato Odası’nda düzenlenen toplantıyla bir araya geldi. Rektör Prof. Dr. Arif Özaydın toplantıda, GAÜN’de hayata geçirilen ..
Eğitim

Erasmus+ Fırsatları ErasmusDays Etkinliğinde Tanıtıldı

17 Ekim 2023
Erasmus+ programının tanınırlığını artırmak ve öğrencileri bu programdan daha etkin yararlanmaya teşvik etmek amacıyla Uluslararası İlişkiler Ofisi tarafından ErasmusDays etkinlikleri düzenlendi. Ağaç dikimi ile başlayan program kapsamında..

Köşe Yazarları

Meltem Etoğlangil

Erzincan altın madeni kazası

Babı Şefkat Nur

BAYRAMLARDA O SEVİNÇ VE SÜRÜR NİMETLERİNİ ŞÜKRE ÇEVİRMEK…

Leyla Gevrek

Kendimi Arıyorum

Yusuf Soner Erdem

Farkımız Ne?

Doç. Dr. Ali Fuat Gökçe

TÜRKİYE’Yİ ÇEVRELEYEN ABD ÜSLERİ

Hakan Esen

ENFLASYON UÇUYOR MU DÜŞÜYOR MU?

Tuğba Zehiroğlu

BİTSİN ARTIK

Ziynet Yıldırım

ÖLDÜRMEYECEKSİN

Facebook

Twitter

Anketler

En Çok Beğendiğiniz Haber Sitesi Hangisi?

Anket Sonuçları

Yükleniyor ... Yükleniyor ...