Emekli etiketine sahip içerikler sıralanmıştır.
Gündem

Memur ve Emekli Zammı Belli Oldu

3 Ocak 2024
Memur ve emekli zamları belli oldu ve sonuçlar enflasyona göre açıklandı. Enflasyon rakamlarına göre maaşlara yapılacak yüzde 6'lık zam oranı aşıldı ve gözler enflasyon farkına çevrildi. Memur ve memur emeklileri, 2024'ün ilk altı ayı i..
Ekonomi

Memur ve emekli maaşları ne kadar oldu?

3 Ocak 2023
Emekli memur aylıkları yüzde 25’in üzerinde artacak. 15 Ocak 2023 tarihinde yürürlüğe girecek ek gösterge düzenlemesi dolayısıyla 600 ek gösterge artışından yararlanan tüm emekli memurların aylıklarında yüzde 25 zamma ilaveten 250 TL artış ..
Gündem

Memur ve emekli zammı açıklandı

3 Ocak 2023
Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), Aralık ayı enflasyon verilerini açıkladı.Aralık ayı verisine göre emekliler 15,4 oranında zam alırken, memurlar da 16,4 oranında zam alacaklar.Memur maaşları ile SSK, Bağkur ve Emekli Sandığı emekli..
Ekonomi

En düşük emekli maaşı 4 bin 250 lira olmalı

20 Ocak 2022
  CHP Gaziantep Milletvekilim Opr. Dr. Bayram Yılmazkaya, insanca ve onurlu bir şekilde yaşayabilmeleri için en düşük emekli maaşının asgari ücret düzeyine getirilmesi gerektiğini vurguladı.Yılmazkaya, “Türkiye'de 13,5..
Gündem

Memur ve emekli maaşları ne kadar oldu? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

3 Ocak 2022
Cumhurbaşkanı Erdoğan, memura ve emekliye ek zammın masaya yatırıldığı Kabine sonrası konuştu. Memurlara yapılan enflasyon zammına ek zam yapıldığı belirten Erdoğan, "Memurlarımıza toplamda yüzde 28 oranında bir artış yaptık. Memurlarımızın..
Ekonomi

Emekli ve memura ne kadar zam gelecek ?

2 Ocak 2022
Memur ve emekliler 3 Ocak'ta açıklanacak zam oranına odaklandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açıklanması beklenen zam oranının yüzde 20 civarında olması bekleniyor.Asgari ücrete yapılan yüzde 50.5'lik zammın ardından sırada memur ve..
Ekonomi

Emeklilerin yeni yıl zammı netleşmeye başladı

8 Aralık 2021
 Emekliler ve görevdeki memurların gözü kulağı yeni yıl zamlarında. Açıklanan kasım ayı enflasyonu ile birlikte memur ve emeklileri için enflasyon farkı oluşacağı kesinleşti. Sadece memur ve emeklileri için değil açıklanan enflasyo..
Politika

Yılmazkaya: Emekli ve memurla dalga geçiliyor

13 Temmuz 2021
Yılmazkaya: Emekli ve memurla dalga geçiliyorCHP Gaziantep Milletvekili Opr. Dr. Bayram Yılmazkaya, emekli ve memura yüzde 8.45’lk zam yapılarak dalga geçildiğini belirterek iktidarı sert sözlerle eleştirdi.“Köprü ve otoyollara orta..
Ekonomi

Emekliler zor günler geçiriyor

10 Şubat 2021
Gaziantep Emekli Postacılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Hasan Kılınç,  emeklilerin zor günler geçirmeye devam ettiğini söyledi.Kılınç “Bizler 25 yıl hem devletimize hem de ülkemizde hizmet ettik. Yağmur, çamur, kar-kış, gece-g..

Köşe Yazarları

Meltem Etoğlangil

Erzincan altın madeni kazası

Babı Şefkat Nur

Aşk ile LÂİLÂHE İLLALLAH diyen CENNETE Girer!..

Leyla Gevrek

Kendimi Arıyorum

Yusuf Soner Erdem

Farkımız Ne?

Doç. Dr. Ali Fuat Gökçe

TÜRKİYE’Yİ ÇEVRELEYEN ABD ÜSLERİ

Hakan Esen

Varsayalım ki “Yanlış giden bir şeyler yok”…

Tuğba Zehiroğlu

BİTSİN ARTIK

Ziynet Yıldırım

ÖLDÜRMEYECEKSİN

Facebook

Twitter

Anketler

Sitemizi yararlı buluyor musunuz?

Anket Sonuçları

Yükleniyor ... Yükleniyor ...